atgal į sąrašą

Adventur 2019

Tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR kviečia sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą bei pildyti savo patirčių kolekcijas.

Čia laukiami visi besidomintys naujomis turizmo galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, norintys susiplanuoti įdomiausias keliones, aktyvaus laisvalaikio entuziastai, ieškantys naujų idėjų bei maršrutų.

Šių metų parodos tema – POTYRIŲ TURIZMAS. Šiandieninis keliautojas tradicines poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus ir emocinę patirtį. Kokią turizmo patirčių įvairovę keliautojams šiandien siūlo Lietuva? Kaip kuriama motyvacija keliauti? Apie visą tai bus diskutuojama ADVENTUR 2019 renginiuose ir dalyvių stenduose.

Parodoje patyrę keliautojai, turizmo ekspertai ir kelionių organizatoriai dalinsis patarimais ir neįkainojamais asmeniniais atradimais. Poilsio zonoje „Fanų erdvė“ žinomi keliautojai pasakos apie savo kelionių įspūdžius, dalins autografus. Dalyvių stenduose vyks „Laimės valandos“ – ypatingi pasiūlymai lankytojams su specialiomis nuolaidomis, loterijomis, dovanomis.

PARODOS EKSPOZICIJA

3 salė – PAŽINK LIETUVĄ – miestų turizmas, aktyvus laisvalaikis Lietuvoje, kaimo turizmas, SPA, sveikatingumo turizmas, pažintinės, edukacinės kelionės po Lietuvą, apgyvendinimo paslaugos
3 salės galerija – AUTENTIŠKA LIETUVA – suvenyrai, kulinarinis paveldas, maisto produktai, degustacijos
4 salė – ATRASK PASAULĮ IR POILSIAUK AKTYVIAI – užsienio šalių dalyviai, laisvalaikio ir sporto inventorius, paslaugos aktyviam laisvalaikiui, pramogos
5 salė – ATRASK PASAULĮ – Lietuvos išvykstamojo turizmo verslo atstovai, avialinijų bendrovės

Parodos darbo laikas
Sausio 25, 26 d. – 10:00–19:00
Sausio 27 d. – 10:00–17:00

Daugiau informacijos: https://www.litexpo.lt/lt/parodos/-adventur-2019-lt

Kontaktai

LITEXPO Laisvės pr. 5, 04007 Vilnius, Lithuania

(8-5) 245 1800

Nuotraukos