atgal į sąrašą

BMW MOTOTOURISM SPRINT 2019

Kartu su oficialia BMW Motorrad atstove Lietuvoje „Krasta Auto“ ir Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka skelbiame registraciją į BMW MOTOTOURISM SPRINT 2019 VILNIUS – KAUNAS.

BMW Mototourism Sprint – tai 6 proto ištvermės valandos. Startas – Vilniuje, finišas – Kaune. Bet kokiais motociklais. Bet kokiais keliais. Kiekviena komanda atras savo maršrutą per 20+ kultūros paveldo ir istorijos objektų.

REGISTRUOKITĖS http://www.mototourism-rally.lt/mts2019/

ĮKVEPIANTI DALIS

Kol visas pasaulis ieško „Da Vinci kodo“, mes atrasime „Mažvydo kodą“, kuris „atrakins“ įvairias mūsų šalies istorijas. Taigi , 2019 m. tema – #MažvydoKodas.

– Kodėl tokia tema?

2019 m. Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo Biblioteka švenčia savo 100-metį. Švęsti kartu ypatingą progą ši Lietuvos raštingumo citadelė išskirtinai kviečia BMW Mototourism Sprint dalyvius.

– Kodėl sprinto dalyviai?

Besiruošiant vėl ir vėl atsakėme sau ir partneriams. Mus visus – ralio dalyvius, organizatorius – vienija pažinimo trauka. Pirminis kelionės tikslas yra pažinimas, o važiavimas ir techninės priemonės tik padeda. Tai yra tai, ką vadiname intelektualiu keliavimu. Tokia kelionė matuojama ne įveiktais atstumais ir fiziniais sugebėjimais, o turiningumu ir pažinimo emocijomis. Bet tai nėra lengva. Tai yra įtemptas darbas, kurio įrankiai – protas ir vaizduotė. Tik jie padės atrasti ir išgyventi pamirštas istorijas, kurios nesimato ant paviršiaus, išklausyti ir pajausti pasitiktų žmonių atsiminimus. Ir, svarbiausia, perduoti kitiems.
Bet grįžkime prie temos. Nors M. Mažvydo pėdsakai ralio maršrutuose nebus labai ryškūs, bet jie padės mums pažinimo kelyje. Tam reikės jūsų.

PRAKTINĖ DALIS

– Data: 2019 05 18
– Startas Vilniuje, Lietuvos Nacionalinėje M. Mažvydo bibliotekoje (preliminariai), finišas Kaune BMW atstovybėje.
– Kelionės laikas – 6 val.

Kontaktai

Nuotraukos