atgal į sąrašą

ARŪNO VALINSKO TVENKINIAI

UAB “Arūno Valinsko tvenkiniai” – tai 2007 metais garsiausio Lietuvoje televizijos laidų vedėjo ir prodiuserio Arūno Valinsko įkurta įmonė, suburianti tikrus žvejybos mylėtojus. Žvejoti į visiškai greta Vilniaus, Marijampolio kaime esančius tvenkinius atvažiuoja ir tikri žvejybos asai, ir žvejai mėgėjai. Nuo pat atsiradimo ši vieta it magnetas traukia ir su meškere pailsėti mėgstančias sporto, pramogų pasaulio garsenybes – čia žvejojo ir Arvydas Sabonis, Šarūnas Marčiulionis, Marijonas Mikutavičius, Vytaras Radzevičius, Deivis Norvilas ir daugelis kitų žinomų žmonių, neabejingų žūklei.

Septyniolika tvenkinių įkurti 65 ha plote, čia galima sugauti karosų, karpių, lydekų, ešerių ir lynų. Žvejybos vietos kruopščiai prižiūrimos, saugomos, o svarbiausia čia – laimingi žvejai, kurie norėtų sugrįžti. O sugrįžti čia tikrai verta ir ne vienam – norite pramogos su draugų kompanija, šeima ar bendradarbių kompanija? „Valinsko tvenkiniai“ pasirūpins Jūsų pramogomis – čia įkurta jauki pirtis, vieta draugiškiems pasibūvimams, galima čia pat kepsninėje išsikepti sugautą žuvį. Tai puikiausias sprendimas šeimos savaitgaliams, bernvakariams ar įmonės šventėms.

Jau šį žvejybos sezoną tvekinių lankytojams bus pasiūlyta daugiau pavėsinių su kepsninėmis, žuvies rūkymo paslauga, maudykla, vaikų žaidimo aikštelė. Tvenkinių įkūrėjai taip pat teikia renginių organizavimo paslaugas. Tad, viskas prasideda nuo linkėjimo – „Nei žvyno, nei uodegos“ – o visus kitus rūpesčius galite palikti už nugaros. Mums svarbiausias − kokybiškas Jūsų laisvalaikis, sugautas laimikis ir žinojimas, kad būdami pas mus, pailsėjote nuo darbų ir pasimėgavote gardžia žuvimi.

Kontaktai

Vilniaus r., Marijampolis, Paberžės sen., LT-13210

+370 615 63331

info@avtvenkiniai.lt

Nuoroda į svetainę

Nuotraukos