atgal į sąrašą

DVARO SODYBA PROVANSALIS

Agroturizmo sodyba “Provansalis” kviečia žmones, mėgstančius laisvalaikį leisti už miesto, gamtoje. Veiklos pradžia – nuo 2004 m. veikiantis 45 ha ekologinis ūkis. Visą šį laiką augindami javus ir prižiūrėdami žirgus puoselėjome šiuos laukus ir miškus, gražinome aplinką ir kartu stengėmės išsaugoti pagrindinę šių vietų vertybę – užmiesčio erdvę.

Sodybą “Provansalis” sudaro poilsiui ir šventėms pritaikyta vila “Provansalis“, iš kurios atsiveria nuostabūs kraštovaizdžiai su javų laukais, žirgynas, kuriame pažinsite nepaprastą žirgininkystės pasaulį bei ekologinis ūkis, kviečiantis pažinti ir praktikuoti ekologinį ūkininkavimą.

Vila “Provansalis” – tai poilsiui ir šventėms pritaikytas 2 salių, 13 kambarių, iki 40 miegamųjų vietų klasikinio stiliaus pastatas. Jūsų patogumui įrengta talpi saugoma mašinų aikštelė, asfaltuotas privažiavimas, vaikų žaidimo aikštelė, smėlėtas paplūdimys. Pageidaujantiems ramaus poilsio siūlome biblioteką, žvejybą, paukščių stebėjimą bei įvairaus ilgio pasivaikščiojimo bei jodinėjimo maršrutus miške.

Sodyboje veikia žirgynas. Patyrę treneriai pradedančiuosius išmokys jodinėti, o praktikuojantiems jojikams padės tobulinti savo įgūdžius. Taip pat teikiame gardų nuomos ir žirgų priežiūros paslaugas. 45 ha ekologinis ūkis specializuojasi grūdinių kultūrų, vaistinių augalų, sodų auginimu.

Sezono metu galime pasiūlyti sertifikuotos ekologiškos produkcijos: grūdų – daiginimui, malimui, pašarui; erškėčių – žiedlapių, uogų. Taip pat įvairių kaimo gėrybių, išaugintų ekologiškoje aplinkoje: uogų, obuolių, bulvių, pomidorų, agurkų ir kt.

Kontaktai

Babriškių k. 7, Paberžės sen., Vilniaus r.

+370 630 22269

info@provansalis.lt

Nuoroda į svetainę

Nuotraukos