atgal į sąrašą

ŠŪVIO AKADEMIJA

Šūvio akademija susikūrė kaip praktinio šaudymo entuziastus vienijanti organizacija, kurios pagrindinis tikslas praktinio šaudymo tobulinimas  Lietuvoje.
Praktinio šaudymo sportas – viena iš populiariausių ir dinamiškiausių sportinio šaudymo šakų pasaulyje, vienijanti šimtus tūkstančių šios sporto šakos profesionalų ir entuziastų.
Mes kviečiame apsilankyti visus besidominančius praktiniu šaudymu ir šaunamaisiais ginklais. Jums pageidaujant, supažindinsime su šaunamųjų ginklų atsiradimo istorija nuo parako išradimo iki šių dienų. Galime pasiūlyti skirtingų tipų ir modifikacijų ginklų, kuriuos galėsite išbandyti. Taip pat padėsime ir patarsime kokį ginklą pasirinkti sportui ar savigynai. Su norinčiais įgyti ginklo valdymo įgūdžių ir gudrybių, mūsų instruktoriai pasidalins savo žiniomis.
Šaudymas – tai ne tik puikus hobis, bet ir geras laisvalaikio praleidimo būdas kartu su šeimos nariais, draugais ar kolegomis. Mes padėsime suorganizuoti jūsų įmonės laisvalaikį, varžybas ar turnyrą. Surengsime Jūsų svečiams gimtadienio staigmeną.
Laukiame tiek profesionalių sportininkų, tiek pradedančiųjų entuziastų, taip pat visų neabejingų šaunamiesiems ginklams ir sportiniam šaudymui.

PASLAUGOS:

  • Organizuojame varžybas;
  • Kviečiame tobulinti savo įgūdžius bei žinias;

Jūsų patogumui mūsų instruktoriai bei šaudyklos. Taip pat organizuojame išvykstamuosius šaudymus poligone pagal su Jumis suderintą scenarijų.

Kontaktai

Pamarazių k., Vilniaus r.

+370 600 25036

info@suvioakademija.lt

Nuoroda į svetainę

Nuotraukos