atgal į sąrašą

MILEIKIŲ PARKAS

APIE MUS

Dažasvydžio centro (DC) Chill zona įrengta: Mileikių g. 1, Mileikiai, Vilniaus raj. (Molėtų plentas 30 km.) čia įrengta:

  • Pirtelė, kubilas su povandeninėmis srovėmis.
  • Salytė vakarėliui iki 15 žmonių.
  • Stovyklavietės ant tvenkinio kranto iki 100 žmonių.
  • GEO kupolai vakarėliams iki 40 žmonių.
  • Vietos palapinėms
  • Gultai saulės vonioms ant tvenkinio kranto.

PIRTIES NAMUKAS

Pirtis ir kubilas – ideali vieta jėgų atstatymui, sielos bei kūno poilsiui. O jeigu po saunos, užplūdus energijai, norėtumėte surengti vakarėlį, džiaugiamės galėdami pasiūlyti kompleksą, kur kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia labiausiai: šėlsmo arba ramybės.

Jūsų šventei ar poilsiui organizuoti siūlome skandinaviško stiliaus pirtį bei nedidelę jaukią pobūvių salę, esančią 30 km. nuo Vilniaus centro. Čia galėsite puikiai praleisti laiką, atšvęsti gimtadienį, bernvakarį, mergvakarį ar tiesiog maloniai atsipalaiduoti po aktyvios veiklos, surengti draugų susitikimą. Šiame poilsio komplekse įrengta pirtis, kubilas su povandeninėmis srovėmis, salytė vakarėliui ir erdvi terasa su lieptu į tvenkinuką.

Vienu metu linksmintis gali iki 16 žmonių.

GEO KUPOLAS

GEO kupolas tai labai jauki, moderni ir išskirtinė vieta jūsų šventei. DC Chill zonoje juos turime net du.

Pirmasis yra įrengtas prie pramogų aikštelių. Šis kupolas puikiai tinka vakarėliams didesnėms kompanijom. Kupolas įrengtas taip, kad jaustumėtės kaip namuose. Taip pat yra garso, vaizdo aparatūra ir šviesos efektai.  Tinkamas linksmintis ištisus metus. Iki 50 žmonių.

Antrasis kupolas yra šalia DC Chill zonoje ant tvenkinio kranto. Puikia tinka norintiems pailsėti po aktyvaus žaidimo, pasideginti ar pasidaryti BBQ vakarėlį. Kupolas nuomojamas tik šiltuoju metu laiku. iki 15 žmonių.

Kontaktai

Mileikių g. 1, MIleikiai, Vilniaus r.

8 651 44010

info@duodamgaro.lt

Nuoroda į svetainę

Nuotraukos