atgal į sąrašą

KARKLĖNŲ SODYBA

Jeigu norite įsimintinai atšvęsti Jums svarbią šventę – Karklėnų sodyba kaip tik Jums!

Karklėnų sodyba įsikūrusi prie pat Vilniaus, miškų apsuptyje. Ošiantys medžiai, čiurlenantis upelio vanduo leis pamiršti visus kasdienius rūpesčius ir mėgautis Jums svarbia švente.

Karklėnų sodyboje yra dvi rusiškos pirtys ir kubilas. Jose galėsite atgauti jėgas ir pasimėgauti vandens teikiamais malonumais. Pirtelėse laiką gali leisti iki 20-ies žmonių.

Be to, Karklėnų sodyba puikiai tinka turistų grupėms. Siūlome visas apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas ramioje, jaukioje vietoje prie pat Vilniaus.

Šventėms galime pasiūlyti dvi sodybas. Vienoje gali švęsti iki 60, kitoje iki 200 žmonių.

Siūlome paruošti banketinį ar furšetinį stalą bet kokiai progai. Turime ilgametę patirtį organizuojant šventes: rengiame vestuves, krikštynas, jubiliejus, priėmimus ir kitas Jums svarbias šventes. Siūlome kokybišką aptarnavimą, profesionalią virtuvę ir jaukią aplinką Jums ir Jūsų svečiams. Išklausę, ko pageidaujate, patyrę sodybos darbuotojai pateiks būtent Jums skirtą geriausią pobūvio pasiūlymą. Jūs pasakysite savo viziją, o mes ją įgyvendinsime. Visus šventinius rūpesčius palikite mums, kad galėtumėte mėgautis ir džiaugtis savo švente.

Beje, kad po linksmos šventės nereiktų rūpintis grįžimu namo, dėl Jūsų patogumo Karklėnų sodyboje yra viešbutis, kuriame gali nakvoti iki 120-ies asmenų.

Kontaktai

Upelio 21, Karklėnų k., Vilniaus r.

+370 67085655

karklenu.sodyba@gmail.com

Nuoroda į svetainę

Nuotraukos